خانه / میکروکنترلرها / میکروکنترلر های AVR / مطالب آموزشی AVR / دانلود کتاب آموزش AVR به زبان بیسیک

دانلود کتاب آموزش AVR به زبان بیسیک

در فصل یک میکروکنترلرهای نوع ATTINY AVR و فیوز بیتهای هر یک ، در فصل دو میکروکنتلرهای نوع AT90S و فیوز بیت های هر یک و در فصل سه میکروکنتلرهای نوع ATMEGA و فیوز بیت  هر یک مورد برسی قرار گرفته است. در فصل سوم  دو بخش کلاک سیستم و معرفی انواع کلام سیستم در سری مگا برسی شده است.در ادامه با میکرو دیزاینر الکترونیک باشید.

دانلود کتاب آموزش AVR به زبان بیسیک
یکی از کامپایلر های قوی و البته آسان میکروکنتلرهای BASCOM  ،  AVR است که در این کتاب قصد داریم به معرفی آن بپردازیم. به همین دلیل فصل چهارم را اختصاص به معرفی محیط بسکام و منوهای مربوطه دادیم در انتهای فصل مدار های مختلف پروگرامر ارائه شده است. برای برنامه نویسی در محیط بسکام لازم است با دستورات آن آشنا شویم. فصل پنجم به معرفی تمام دستورات این محیط پرداخته است . برای استفاده از تمامی امکانات AVR بایستی قسمت مورد نظر در محیط بسکام پیکر بندی شود . فصل ششم به معرفی نحوه پیکربندی تمام امکانات میکروکنتلرهای AVR پرداخته است . در فصل هفتم آشنایی و کار با حافظه های سریال2-Wire ارائه شده است . در نهایت کار با برد همراه کتاب و برنامه چند پروژه عملی نیز در فصل هشتم آمده است . خطاهای میکروکنترلر های AVR در ویرایش های مختلف به همراه کدای خطا در محیط بسکام و جدول Instruction Set  میکروکنتلرهای AVR  و اطلاعات دیگری از محیط بسکام در پیوست آمده است.

دوست عزیز برای مشاهده لینک دانلود باید عضو سایت باشید برای ثبت نام و یا رود به سایت روی لینک زیر کلیک کنید و بعد از عضویت بطور اتوماتیک به این صفحه برمیگردید و لینک نمایش داده میشه. عضویت یا ورود

مقالات آموزشی زیر را از دست ندهید:

مجموعه مقالات آموزش میکروکنترلرهای AVR

15 پروژه ساده برای شروع کار با avr به زبان c + فایل پروتیوس

 

melec-720

درباره ی جهاندیده

با سلام درود به شما که مطالب سایت خودتان را مطالعه می کنید امیدوارم مطالب سایت برایتان مفید باشد و باعث پیشرفت روز افزون شما شود. دوران راهنمایی در کار منتاژ کیت های الکترونیکی بودم تا رفتم هنرستان ^_^ دو سال هنرستان الکترونیک خیلی زود گذشت خیلی چیزها یاد گرفتم ! چهار ترم کاردانی الکترونیک در دانشکده فنی انقلاب تهران ! چهار ترم کارشناسی ICT گرایش بهره برداری از سیستم های مخابراتی در دانشکده فنی شهید شمسی پور تهران پر از تجربه بود :) و الانم فقط دوست دارم چیزایی را که می دونم را به اشتراک بگذارم :)

همچنین ببینید

اﺳﺘﻔﺎده از AVR در ﻣﺤﻴﻂ ﺻﻨﻌﺘﻲ و ﻣﻘﺎﺑﻠﻪ ﺑﺎ ﻧﻮﻳﺰ

ﺑﺮاي اﺳﺘﻔﺎده از AVR در ﻣﺤﻴﻂ ﻫﺎي ﺻﻨﻌﺘﻲ و ﭘﺮﻧﻮﻳﺰ، ﻧﻜﺎﺗﻲ وﺟﻮد دارد ﻛﻪ در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *