تغییر تجربه خرید و فروش خودرو با همراه مکانیک

تغییر تجربه خرید و فروش خودرو با همراه مکانیک

امروزه شرکت کاروانا قوی‌ترین و نامدارترین شرکت فعال در حوزه خرید و فروش خودروهای کارشناسی‌شده در جهان است؛ اما شرکت‌های مشابه متعددی در حوزه معاملات خودرو فعال هستند. با پیشرفت تکنولوژی، روش‌های خرید و فروش خودرو نیز از روش‌های سنتی همچون نمایشگاه‌ها و بازارهای هفتگی خرید و فروش خودرو تغییر کرده و به روش‌های مدرن اینترنتی تبدیل شده‌اند. تغییر و تحولات روش‌های خرید و فروش خودرو به این محدود نشد و در نسل‌های بعدی روش‌های کامل‌تری برای معاملات ماشین ایجاد شده اند که نسبت به روش‌های گذشته بسیار راحت‌تر، سریع‌تر و حرفه‌ای‌تر هستند.
نوسانات قیمت خودرو طی چند سال اخیر در ایران باعث شده تا بازار خرید و فروش خودرو دست دوم رونق بیشتری بگیرد و البته این مساله فرصتی در اختیار کلاهبرداران قرارداده تا از نوسانات این بازار مانند هرجای دیگر سواستفاده کنند و متاسفانه حتی افراد باتجربه را هم در دام خود گرفتار ‌کنند. آمار افرادی که در راهروهای دادگاه‌ها برای احقاق حق خود سرگردان هستند نشاندهنده آنست که فروش خودرو آنقدرها هم که فکر می‌کنیم ساده و بی دردسر نیست.
همین مسئله باعث شده تا در کشورهای پیشرفته جهان و البته ایران روش‌‌های جدیدی برای ارائه خدمات خرید و فروش خودرو ایجاد شود. این روش‌ها ضمن ایجاد ارزش برای خریداران و فروشندگان خودرو و کاهش ریسک آن ها، راه را بر سواستفاده کلاهبرداران بسته‌اند.

روش نوین فروش خودرو در جهان

شرکت‌هایی که به هریک از خودروهای موجود در نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده خود یک مشاور فروش اختصاص می‌دهند که خدمات فروش خودرو، مذاکره با خریدارن و پیدا کردن خریدار نهایی بر عهده آنهاست. گزارش کارشناسی 109 نقطه‌ای، گارانتی 2 هفته ای و وارانتی 6 ماهه نیز سایر خدمات ارائه شده توسط این شرکت‌ها است که باعث اعتماد و اطمینان خریداران می‌شود.
اما این گونه خدمات تنها به کشورهای خارجی منتهی نمی‌شود و در داخل کشور نیز کسب و کار موفقی همچون همراه مکانیک وجود دارد که چند سالی است به صورت حرفه‌ای و تخصصی به ارائه خدمات خرید و فروش خودروهای دست دوم می‌پردازد. همراه مکانیک در این راه توانسته به بزرگترین نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده تبدیل شود. در خدمت فروش خودرو همراه مکانیک، مشتریان می‌توانند تنها با 1 تماس، به صورت کاملا رایگان و در کمترین زمان ممکن خودرو دست دوم خود را بفروشند.

مطلب پیشنهادی:  استخدام مهندس Embedded Software در ترکیه

شاید بهتر باشد تجربه یکی فروشندگان خودرو را بخوانیم و ببینیم چطور استفاده از خدمات همراه­مکانیک تجربه شیرین و البته جدیدی را رقم زد.

تغییر تجربه خرید و فروش خودرو با همراه مکانیک

فروش خودرو از تبریز به اصفهان با یک تماس!

بنده ساکن تبریز هستم و چندسالی است که در زمینه خرید و فروش خودرو فعالیت می‌کنم. همواره سعی می‌کنم بازار خرید و فروش خود را به خودروهای رایج و بورس محدود کنم تا ریسک کار را کاهش دهم. چند ماه قبل به پیشنهاد یکی از دوستان یک خودروی لنسر 2018 را با قیمت بسیار مناسب خریداری کردم اما مشکل از زمانی شروع شد که به دنبال فروش خودرو رفتم. خودرویی که با وجود کیفیت بسیار بالا، از بازار خرید و فروش بسیار ضعیفی برخوردار است؛ آنهم در شهری مانند تبریز.
متاسفانه پس از چند هفته فعالیت نتوانستم خودرو را بفروشم. خواب سرمایه و ترس از فروخته نشدن خودرو با قیمت مناسب من را نگران کرده بود که از طریق یکی از دوستان با شرکت همراه مکانیک آشنا شدم و با شرکت تماس گرفتم. اگرچه امیدوار نبودم که این راهکار هم جوابگو باشد اما در نهایت تعجب بعد از تماس من کارشناس همراه مکانیک در شهر تبریز برای کارشناسی خودرو مراجعه کرد. پس از پایان کارشناسی و مشخص شدن قیمت خودرو، یک مشاور اختصاصی با من تماس گرفت و روند کار را توضیح داد و از این پس تمامی فرآیند فروش اعم از آگهی کردن خودرو، پاسخ به تماس‌ها، ارزیابی مشتری و هماهنگی جهت بازدید بر عهده مشاور قرار گرفت.
مشاور همراه مکانیک در بازه‌های زمانی مشخص با من تماس می‌گرفت و گزارش پیشرفت کار را می‌داد. چند روز پس از آگهی کردن خودرو، مشاور با بنده تماس گرفت که یک مشتری در شهر اصفهان برای خودروی من وجود دارد! اگرچه من امیدی به فروش خودرو از تبریز به اصفهان نداشتم اما در کمال ناباوری پس از توافقات اولیه کارشناس دوم همراه مکانیک از شعبه تهران به همراه قولنامه و وکالت از خریدار به تبریز مراجعه کرد و خودرو مجدد کارشناسی شد. در روز تعویض پلاک نیز کل پول به حساب بنده واریز شده و لنسر 2018 با خودروبر به شهر اصفهان منتقل شد. با فروختن خودرو توانستم نفس راحتی بکشم. تا به امروز اینچنین تجربه دلچسبی از دریافت خدمات در ایران نداشتم و بسیار خوشحال شدم که چنین شرکت‌هایی در ایران وجود دارد که ضمن اینجاد اعتماد برای خریداران و فروشندگان خودرو خدمات خود را نیز به بهترین شکل ممکن ارائه می‌کنند.

مطلب پیشنهادی:  دامنه سطح بالا چیست؛ ۴ tld که باید بشناسید

خرید و فروش خودرو بدون دغدغه با همراه مکانیک

شرکت همراه مکانیک فعالیت خود را از ابتدای سال 1392 به عنوان یک شرکت کارشناسی تخصصی خودرو آغار کرد و امروزه به بزرگترین نمایشگاه فروش خودروهای کارشناسی شده تبدیل شده است. این شرکت با تجربه شرکت در 150هزار معامله خودرویی تنها در ماه قبل توانست 140 میلیارد تومان خودرو را با استفاده از طرح فروش سفارشی، بفروشد.

مزایای استفاده از خدمت فروش خودرو همراه مکانیک:

  • فروشنده هیچ پولی پرداخت نمی کند
  • فروشنده به هیچ تماسی از سمت خریداران پاسخ نمی‌دهد
  • فروشنده با دلالان خودرو روبرو نمی‌شود
  • زمان فروشنده صرف بازدیدهای غیرضروری نمی‌شود
  • فروشنده در زمان بستن قولنامه از مشاوره کامل حقوقی برخوردار است

همراه مکانیک، همراهی متخصص و امین در خرید و فروش خودرو شما

اگر این نوشته‌ برایتان مفید بود لطفا کامنت بنویسید و حمایت مالی کنید برای تولید محتوی‌ بیشتر. همچنین دوست داشتین اپلیکیشن اندویدی ما را هم نصب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *