دانلود آموزش طراحی مدارات الکترونیکی

دانلود آموزش طراحی مدارات الکترونیکی

وقتی از طراحی مدارات الکترونیک در دانشگاه صحبت می شود بیشتر منظور طراحی مدارات ترانزیستور هست که بیشتر درس های کارشناسی الکترونیک را برسی و تحلیل مدارات ترانزیستوری در بر میگیرد . طراحی مدارت الکترونیکی بحثی خیلی گسترده هست که با افزایش کاربرد های روز افزون الکترونیک بر تعداد شاخه های آن و سختی آن اضافه می شود .

به قول یکی از دوستانم( که از هنرستان در رشته الکترونیک تحصیل میکند ) الان 6 سال هست که امیتر مشترک میبندیم و بهره اونو حساب می کنیم ! 🙂

در فایل آموزشی که در ادامه قرار داده شده با مبانی تحلیل و  طراحی مدارات ترانزیستوری آشنا می شوید.

طراحی مدارات الکترونیک

دانلود فایل ها :

دانلود از لینک مستقیم

دانلود از لینک کمکی

پسورد: melec.ir

مطالب مرتبط :

دانلود کتاب مدار های الکتریکی هیت

ایجاد آزمایشگاه الکترونیک (کوچولو در منزل)

مدار چاپی و آموزش نحوه تهیه مدار چاپی

به اشتراک گذاری این نوشته:
مطلب پیشنهادی:  مقاله برسی اثر هارمونیک ها بر خازن ها

درباره ی جهاندیده

کاربر عزیز از اینکه مطالب سایت ما را مطالعه میکنید بینهایت سپاسگذارم.با نظرات سازنده خود به ما انگیزه بیشتری دهید تا مطالب آموزشی بیشتری را تولید و منتشر کنیم. استیوجابز میگه "شغل شما بخش عمده ای از زندگیتان را تشکیل خواهد داد، پس تنها راهی که از این بخش احساس رضایت خواهید کرد این است که باور داشته باشید در حال انجام کار بزرگی هستید. بهترین راه برای انجام یک کار بزرگ نیز لذت بردن از آن کار است. اگر نمی دانید چه باید انجام دهید عجله نکنید و سعی نمایید اول راه خود را بیابید. با پیدا کردن راه درست مانند یک رابطه ی خوب با گذشت سال ها هر روز همه چیز بهتر و بهتر می شود و همواره رو به جلو پیش خواهید رفت. بنابراین به دنبال آن چیزی بگردید که قلباً شما را راضی می کند. عجله نکنید." امیدوارم همیشه موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک دیدگاه

  1. تشکر بسیار ویژه. خدا خیر فراوانت دهد