دانلود کتاب آموزش AVR به زبان بیسیک

در فصل یک میکروکنترلرهای نوع ATTINY AVR و فیوز بیتهای هر یک ، در فصل دو میکروکنتلرهای نوع AT90S و فیوز بیت های هر یک و در فصل سه میکروکنتلرهای نوع ATMEGA و فیوز بیت  هر یک مورد برسی قرار گرفته است. در فصل سوم  دو بخش کلاک سیستم و معرفی انواع کلام سیستم در سری مگا برسی شده است.در ادامه با میکرو دیزاینر الکترونیک باشید.

دانلود کتاب آموزش AVR به زبان بیسیک
یکی از کامپایلر های قوی و البته آسان میکروکنتلرهای BASCOM  ،  AVR است که در این کتاب قصد داریم به معرفی آن بپردازیم. به همین دلیل فصل چهارم را اختصاص به معرفی محیط بسکام و منوهای مربوطه دادیم در انتهای فصل مدار های مختلف پروگرامر ارائه شده است. برای برنامه نویسی در محیط بسکام لازم است با دستورات آن آشنا شویم. فصل پنجم به معرفی تمام دستورات این محیط پرداخته است . برای استفاده از تمامی امکانات AVR بایستی قسمت مورد نظر در محیط بسکام پیکر بندی شود . فصل ششم به معرفی نحوه پیکربندی تمام امکانات میکروکنتلرهای AVR پرداخته است . در فصل هفتم آشنایی و کار با حافظه های سریال2-Wire ارائه شده است . در نهایت کار با برد همراه کتاب و برنامه چند پروژه عملی نیز در فصل هشتم آمده است . خطاهای میکروکنترلر های AVR در ویرایش های مختلف به همراه کدای خطا در محیط بسکام و جدول Instruction Set  میکروکنتلرهای AVR  و اطلاعات دیگری از محیط بسکام در پیوست آمده است.

مطلب پیشنهادی:  دانلود کتاب مقدمه ای بر زبان اسمبلی میکروکنترلرهای AVR

دانلود فایل کتاب :

دانلود کتاب

حجم کتاب : 5.5 مگابایت

تعداد صفحات : 374

رمز در صورت نیاز : melec.ir

مقالات آموزشی زیر را از دست ندهید:

مجموعه مقالات آموزش میکروکنترلرهای AVR

15 پروژه ساده برای شروع کار با avr به زبان c + فایل پروتیوس

به اشتراک گذاری این نوشته:

درباره ی جهاندیده

کاربر عزیز از اینکه مطالب سایت ما را مطالعه میکنید بینهایت سپاسگذارم.با نظرات سازنده خود به ما انگیزه بیشتری دهید تا مطالب آموزشی بیشتری را تولید و منتشر کنیم. استیوجابز میگه "شغل شما بخش عمده ای از زندگیتان را تشکیل خواهد داد، پس تنها راهی که از این بخش احساس رضایت خواهید کرد این است که باور داشته باشید در حال انجام کار بزرگی هستید. بهترین راه برای انجام یک کار بزرگ نیز لذت بردن از آن کار است. اگر نمی دانید چه باید انجام دهید عجله نکنید و سعی نمایید اول راه خود را بیابید. با پیدا کردن راه درست مانند یک رابطه ی خوب با گذشت سال ها هر روز همه چیز بهتر و بهتر می شود و همواره رو به جلو پیش خواهید رفت. بنابراین به دنبال آن چیزی بگردید که قلباً شما را راضی می کند. عجله نکنید." امیدوارم همیشه موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *