چرا خازن مانع عبور جریان مستقیم می شود !

چرا خازن جریان متاوب را عبور و لی در مقابل جریان مستقیم مقاومت می کند ! خب همیشه که با معادلات نمی شه اینا را حل کرد باید یه راه دیگه باشه !

cap-dc-ac

مقاوت خازنی هم  ناشی از ارتفاع لبه های خازن و پرش جریان متناوبه !

مطلب پیشنهادی:  آموزش کار با برد بورد

درباره ی جهاندیده

کاربر عزیز از اینکه مطالب سایت ما را مطالعه میکنید بینهایت سپاسگذارم.با نظرات سازنده خود به ما انگیزه بیشتری دهید تا مطالب آموزشی بیشتری را تولید و منتشر کنیم. استیوجابز میگه "شغل شما بخش عمده ای از زندگیتان را تشکیل خواهد داد، پس تنها راهی که از این بخش احساس رضایت خواهید کرد این است که باور داشته باشید در حال انجام کار بزرگی هستید. بهترین راه برای انجام یک کار بزرگ نیز لذت بردن از آن کار است. اگر نمی دانید چه باید انجام دهید عجله نکنید و سعی نمایید اول راه خود را بیابید. با پیدا کردن راه درست مانند یک رابطه ی خوب با گذشت سال ها هر روز همه چیز بهتر و بهتر می شود و همواره رو به جلو پیش خواهید رفت. بنابراین به دنبال آن چیزی بگردید که قلباً شما را راضی می کند. عجله نکنید." امیدوارم همیشه موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک دیدگاه

  1. سلام و مررررررررسی از سایت پرمحتوی شما..مطالبتون بسیار مفیده…اموزش ساخت هیتر برای برداشتن قطعات و لحیمشون هم داریم یا خیر؟…بوجه ما نمیرسه بخریم هیترهای گرون قیمت رو..اگه پیدا کردین مطلبی در این زمینه خوشحالمون میکنید