نمونه کارنامه کنکور کاردانی به کارشناسی برق قدرت

نمونه کارنامه کنکور کاردانی به کارشناسی برق قدرت

امروز یکی از کاربران عزیز میکرو دیزاینر الکترونیک زحمت کشیدن و برای ما کارنامه و نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی برق خودشان را فرستاده اند تا در سایت قرار دهیم . البته ایشان در رشته خودش رتبه 2 را به خودشان اختصاص داده اند و درصد های بسیار خوبی را دارند.

درصد های کنکور کاردانی به کارشناسی برق قدرت

 کنکور کاردانی به کارشناسی برق

نتیجه نهایی و کد رشته و دانشگاه قبولی کنکور کاردانی به کارشناسی برق قدرت

 کنکور کاردانی به کارشناسی برق

تشکر فراوان از آقا مجید بابت ارسال کارنامه و نتایج خودشان

دوستان عزیز شما هم اگر مقاله ، فایل آموزشی ، پایان نامه پروژه و فایل پروژه دارید می توانید برای ما ارسال کنید و در سایت قرار گیرد . برای ارسال فایل ها از قسمت تماس با ما اقدام کنید .

لینک مفید دیگر :

نمونه کارنامه های کنکور کاردانی به کارشناسی رشته برق

اگر اینساگرام دارید ما را هم دنبال کنید : melec.ir@

به اشتراک گذاری این نوشته:
مطلب پیشنهادی:  سوالات کنکور کاردانی به کارشناسی برق 92

درباره ی جهاندیده

کاربر عزیز از اینکه مطالب سایت ما را مطالعه میکنید بینهایت سپاسگذارم.با نظرات سازنده خود به ما انگیزه بیشتری دهید تا مطالب آموزشی بیشتری را تولید و منتشر کنیم. استیوجابز میگه "شغل شما بخش عمده ای از زندگیتان را تشکیل خواهد داد، پس تنها راهی که از این بخش احساس رضایت خواهید کرد این است که باور داشته باشید در حال انجام کار بزرگی هستید. بهترین راه برای انجام یک کار بزرگ نیز لذت بردن از آن کار است. اگر نمی دانید چه باید انجام دهید عجله نکنید و سعی نمایید اول راه خود را بیابید. با پیدا کردن راه درست مانند یک رابطه ی خوب با گذشت سال ها هر روز همه چیز بهتر و بهتر می شود و همواره رو به جلو پیش خواهید رفت. بنابراین به دنبال آن چیزی بگردید که قلباً شما را راضی می کند. عجله نکنید." امیدوارم همیشه موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *