قوانین خرید و لایسنس پروژه ها

*سورس پروژه های الکترونیک و بردهای اپن سورس

کاربران عزیزی که سورس پروژه ها را از وبسایت دانلود و تهیه میکنند و یا پروژه های اپن سورسی که روی وبسایت قرار میگیرد فقط و فقط برای استفاده شخصی می باشند و گروه طراحان میکرو دیزاینر الکترونیک هیچ رضایتی برای استفاده تجاری ، فروش سورس ها و هر گونه جنبه مالی را ندارد و در صورت مشاهده برخورد خواهد شد.

برای خرید لایسنس های تجاری پروژه ها از قسمت تماس با ما اقدام کنید.

فایل ها پروژه

فایل های پروژه ها بعد از خرید فوری قابل دانلود میباشند. فایل ها پروژه در زیر هر پروژه توضیح داده شده اند که شامل چه مواردی هست و در صورت وجود هر گونه ابهام ، سوال و… از قسمت نظرات همون پروژه ، تماس با ما و یا انجمن پرسش و پاسخ اقدام کنید و سوالتان را بپرسید.

کپی رایت نوشته ها و پروژه ها

**  برای تهیه مطالب سایت کلی نفر ساعت زحمت میکشیم و کلی هزینه مالی و انسانی ، لطفا کپی نکنید. و ما هیچ رضایتی نسبت به کپی مطالب سایت نداریم و در صورت مشاهده برخورد خواهد شد.

همچنین اگر مطالب موجود در سایت بدون منبع کپی شده باشه(بدلیل زیاد بودن نویسنده ها) لطفا اطلاع رسانی کنید تا پیگیری کنیم و کل مطلب حذف یا  قسمت کپی شده ویرایش شود.

ما نهایت سعی خود را میکنیم تا حق کپی رایت کلیه موارد را رعایت کنیم و اگر فک میکنید جایی از سایت کپی رایتی رعایت نشده حتما به ما اطلاع بدید تا اصلاح شود.