حوض اسید برد مدارچاپی محرک

حوض اسید برد مدارچاپی محرک

اگر برد های مدارچاپی را خودتان درست می کنید شاید با مصیبت تکان دادن ظرف اسید اشنا هستید امروز ایده ای را به شما معرفی می کنم که با کمترین هزینه این مشکل شما را حل می کند  که این کار باعث افزایش راندمان کار می شود. این ایده بطور خلاصه و ساده با یک سروو موتور بطور منظم و با آرامش زیاد ظرف حاوی اسید شما را تکان می دهد . در ادامه با این دستگاه کوچولو بیشتر آشنا بشوید .

 

 

 

 

asid-m(1)

 

asid-m(1)

 

asid-m(1)

asid-m(2)

نظر شما چیه ؟

منبع : digital-diy.com

کپی برداری از نوشته فقط و فقط با لینک دادن به سایت میکرو دیزاینر الکترونیک melec.ir  مجاز می باشد .

 

 

اگر این نوشته‌ برایتان مفید بود لطفا کامنت بنویسید و حمایت مالی کنید برای تولید محتوی‌ بیشتر. همچنین دوست داشتین اپلیکیشن اندویدی ما را هم نصب کنید.

مطلب پیشنهادی:  آموزش لحیم کاری قطعات الکترونیک با هویه ( هویه کاری )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 دیدگاه

  1. سلام.جالب بود!

  2. سلام هدف از تکان دادن به گردش در اومدن اسید روی فیبر مدار چاپی (جلوگیری از ساکن شدن اسید) خوب شما میتونستید یک پره پلاستیکی به ارمیچر وصل کنید و از گوشه ظرف پره شروع به گردش (چرخیدن)اسید میکنه من اینکار رو انجام دادم و خیلی راحت تر از اینه که ظرف به حرکت در بیاد?

  3. مهندس جان سلام و تشکر از شما و مطالب سایت مفیدتان: در صورت امکان آدرس یا شماره تلفن فروشنده های فیبر مدار چاپی ( سایز یزرگ یک در یک متری ) و اسید ( 5 کیلوگرمی ) مربوطه را به آدرس ایمیل بنده ارسال نمائید در هر صورت هوای ما شهرستانیها و به دور از امکانات را نیز داشته باشید با سپاس از حسن نیت شما