دانلود کتاب الکترونیک عملی برای مخترعان – Practical Electronics for Inventors

دانلود کتاب الکترونیک عملی برای مخترعان – Practical Electronics for Inventors  ، این کتاب (Practical Electronics for Inventors  ) مطالب الکترونیک را خیلی ساده و با اشکال و مثال های مختلف توضیح داده و برای کسانی که تازه می خوان با الکترونیک کارکنن خیلی مفید وجامع می باشد . کتاب به زبان انگلیسی  هستش .

20130224-pei_cover_and_page

لینک های دانلود کتاب :

دانلود کتاب

دانلود کتاب (لینک کمکی)

کتاب های مرتبط:

دانلود کتاب الکترونیک فلوید

دانلود کتاب مبانی الکترونیک و الکترونیک کاربردی (+کتاب مبانی الکترونیک میرعشقی )

مطلب پیشنهادی:  دانلود کتاب اینترنت و اترنت برای سیستم های نهفته (انگلیسی)

درباره ی جهاندیده

کاربر عزیز از اینکه مطالب سایت ما را مطالعه میکنید بینهایت سپاسگذارم.با نظرات سازنده خود به ما انگیزه بیشتری دهید تا مطالب آموزشی بیشتری را تولید و منتشر کنیم. استیوجابز میگه "شغل شما بخش عمده ای از زندگیتان را تشکیل خواهد داد، پس تنها راهی که از این بخش احساس رضایت خواهید کرد این است که باور داشته باشید در حال انجام کار بزرگی هستید. بهترین راه برای انجام یک کار بزرگ نیز لذت بردن از آن کار است. اگر نمی دانید چه باید انجام دهید عجله نکنید و سعی نمایید اول راه خود را بیابید. با پیدا کردن راه درست مانند یک رابطه ی خوب با گذشت سال ها هر روز همه چیز بهتر و بهتر می شود و همواره رو به جلو پیش خواهید رفت. بنابراین به دنبال آن چیزی بگردید که قلباً شما را راضی می کند. عجله نکنید." امیدوارم همیشه موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 دیدگاه

  1. سلام آقا میلاد.دمت گرم خوب بود.تو همین اول کاری ترکوندی.ایشالله سایتت روز به روز بهتر میشه.اگه کمکی پیزی نیاز داشتی بهم بگو.یا اینکه کتابی فایلی چیزی خواستی بگو تا آپلود کنم تو سایت تا دانشجوها استفاده کنن.

    موفق باشید-اجرتان با آقا
    علیپور یگانه

  2. با سلام
    به لینک دانلودش متصل نمیشود. لطفا مانند بقیه فایها در سایت خودتان آپلود بفرمایید.