دانلود گزارش کار آزمایشگاه مدار منطقی

هدف از آزمایشگاه مدارهای دیجیتال آشنایی با چگونگی کار با تراشه ها وگیتهای منطقی و همچنین چگونگی طراحی و پیاده سازی مدارات ساده ترکیبی و ترتیبی دیجیتال است.قبل از شروع کار باید تراشه ها وحروف آن را بشناسیم.

متداولترین خانواده های مدارهای منطقی که حاوی مدارهای پایه هستند عبارتند از خانواده CMOS و TTL که دارای گروه های مختلفی است که در جدول زیر به چند نمونه از آن اشاره شده است.

الکترونیک
آزمایشگاه مدار های الکتریکی

دانلود فایل ها:
دانلود گزارش کار

به اشتراک گذاری این نوشته:
مطلب پیشنهادی:  گزارش کار آزمایشگاه الکترونیک

درباره ی جهاندیده

کاربر عزیز از اینکه مطالب سایت ما را مطالعه میکنید بینهایت سپاسگذارم.با نظرات سازنده خود به ما انگیزه بیشتری دهید تا مطالب آموزشی بیشتری را تولید و منتشر کنیم. استیوجابز میگه "شغل شما بخش عمده ای از زندگیتان را تشکیل خواهد داد، پس تنها راهی که از این بخش احساس رضایت خواهید کرد این است که باور داشته باشید در حال انجام کار بزرگی هستید. بهترین راه برای انجام یک کار بزرگ نیز لذت بردن از آن کار است. اگر نمی دانید چه باید انجام دهید عجله نکنید و سعی نمایید اول راه خود را بیابید. با پیدا کردن راه درست مانند یک رابطه ی خوب با گذشت سال ها هر روز همه چیز بهتر و بهتر می شود و همواره رو به جلو پیش خواهید رفت. بنابراین به دنبال آن چیزی بگردید که قلباً شما را راضی می کند. عجله نکنید." امیدوارم همیشه موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 دیدگاه

 1. سلام
  ببخشید این که نمیشه دانلود کرد ویاچیزی بالا نمیاد یااینکه من بلد نیستم میشه واسم ایمیل کنید

 2. سلام
  به شما بابت سایت خوبتون تبریک میگم
  مطالب این سایت برای من مفید بود
  امیدوارم این سایت رو برای مقاطع بالاتر رشته الکترونیک آپدیت بکنید.
  با تشکر