روبات هتل دار ! [تماشا کنید]

روبات هتل دار ! هر روز شاهد رویداد های عجیبی در عرصه روبات ها هستیم اینبار با یک روبات متفاوت دیگر روبرو هستیم . این روبات که  SaviOne  نام داره در واقع این روبات برای جابجایی اشیا و تحویل آن به مشتری در هتل استفاده میشه و بصورت عملی هم در یکی از هتل ها شروع به کار کرده است . در ادامه با ما باشید تا با این روبات بیشتر آشنا بشویم

micro_designer_savi_one

این روبات بطور آزمایشی در هتل  Aloft  به کارگذاشته شده است که در ادامه با یک فیلم کوتاه با این روبات بیشتر آشنا می شویم. 

خب بحث های زیادی روی این روبات هستش که مهمترین آن نحوه هدایت روبات هستش که آیا نقشه هتل داخل روبات بارگذاری شده است و یا با چه روش دیگری کار می کند !؟ یکی دیگر از نکات جالب روبات صفحه نمایش لمسی آن است که یک جفت چشم هم روی آن تبسم می کنند که برای جلب رضایت مشتری ها مهم هستش.

منبع : سایت روبات

مطلب مرتبط : کوادکوپتر های شگفت انگیز-کوادکوپتر هایی که مانند ورزشکاران فکر می کنند

به اشتراک گذاری این نوشته:
مطلب پیشنهادی:  آموزش ساخت ربات آتش نشان

درباره ی جهاندیده

کاربر عزیز از اینکه مطالب سایت ما را مطالعه میکنید بینهایت سپاسگذارم.با نظرات سازنده خود به ما انگیزه بیشتری دهید تا مطالب آموزشی بیشتری را تولید و منتشر کنیم. استیوجابز میگه "شغل شما بخش عمده ای از زندگیتان را تشکیل خواهد داد، پس تنها راهی که از این بخش احساس رضایت خواهید کرد این است که باور داشته باشید در حال انجام کار بزرگی هستید. بهترین راه برای انجام یک کار بزرگ نیز لذت بردن از آن کار است. اگر نمی دانید چه باید انجام دهید عجله نکنید و سعی نمایید اول راه خود را بیابید. با پیدا کردن راه درست مانند یک رابطه ی خوب با گذشت سال ها هر روز همه چیز بهتر و بهتر می شود و همواره رو به جلو پیش خواهید رفت. بنابراین به دنبال آن چیزی بگردید که قلباً شما را راضی می کند. عجله نکنید." امیدوارم همیشه موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *