پردازش تصویر با میکروکنترلر

پردازش تصویر با میکروکنترلر ! امروزه میکرو کنترلر ها کاربردهای بسیاری در صنعت ، آموزش و زندگی ما دارند ؛ بسیاری از وسایل الکترونیکی که در طول شبانه روز با آنها سروکار داریم با استفاده از میکروکنترلر ها ساخته شده اند و بسیاری از کارهای روزمره ما بدون آنها غیر قابل انجام است که در این پایان نامه به بررسی طراحی و ساخت سخت افزار با میکروکنترلرهای LPC2368 و A20 می پردازیم.

پردازش تصویر با میکروکنترلر

از علوم پرکاربردی که جایگاه و ارزش بسیاری در پزشکی ، رباتیک ، صنعت و … دارد ، علم پردازش تصویر است که می خواهیم در این پایان نامه به انجام پردازش تصویر بر روی میکروکنترلر مستقل از رایانه بپردازیم که در نهایت تشخیص چهره با A20  و نوشتن کتابخانه پردازش تصویر برای تمامی میکروکنترلر ها که با LPC2368 و LPC1768 تست شده است ، انجام خواهد شد .

یکی از علوم جالب و البته پیچیده در علم کامپیوتر جهت افزایش قدرت پردازش ، پردازش موازی می باشد ، که یک کار بین چندین سخت افزار تقسیم می شود و هر بخشی از آن توسط پردازنده ای جداگانه انجام می شود ، در نهایت پردازش را با هسته های LPC2368 انجام خواهیم داد و همچنین با A20 که خود دو هسته پردازشی دارد سعی به پردازش موازی خواهیم نمود .

دانلود فایل پردازش تصویر با میکروکنترلر

دانلود مقاله بصورت PDF
دانلود مقاله (از لینک کمکی در صورت خراب بودن لینک بالا)

رمز فایل : melec.ir

مطلب پیشنهادی:  فارسی نویسی در TFT LCD های موجود در بازار

مطالب مرتبط با پردازش تصویر

پروژه کشف چهره با استفاده از LBP و SVM

پردازش تصویر به زبان پایتون در محیط اوبونتو (کتابخانه ی OpenCV)

فشرده سازی تصویر به روش MPEG

مطالب مرتبط به میکروکنترلرهای ARM

پردازنده های ARM

آموزش میکروکنترلرهای LPC1768

آموزش میکروکنترلرهای ARM سری STM32F4

نویسنده : محمد امین امجدی

به اشتراک گذاری این نوشته:

درباره ی جهاندیده

کاربر عزیز از اینکه مطالب سایت ما را مطالعه میکنید بینهایت سپاسگذارم.با نظرات سازنده خود به ما انگیزه بیشتری دهید تا مطالب آموزشی بیشتری را تولید و منتشر کنیم. استیوجابز میگه "شغل شما بخش عمده ای از زندگیتان را تشکیل خواهد داد، پس تنها راهی که از این بخش احساس رضایت خواهید کرد این است که باور داشته باشید در حال انجام کار بزرگی هستید. بهترین راه برای انجام یک کار بزرگ نیز لذت بردن از آن کار است. اگر نمی دانید چه باید انجام دهید عجله نکنید و سعی نمایید اول راه خود را بیابید. با پیدا کردن راه درست مانند یک رابطه ی خوب با گذشت سال ها هر روز همه چیز بهتر و بهتر می شود و همواره رو به جلو پیش خواهید رفت. بنابراین به دنبال آن چیزی بگردید که قلباً شما را راضی می کند. عجله نکنید." امیدوارم همیشه موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *