پروژه ولت متر و آمپر متر

پروژه ولت متر و آمپر متر با آی سی های ICL7106 و ICL7660 ، به احتمال زیاد شما هم با آی سی های ICL7106 و ICL7660  در داخل منابع تغذیه برخورد کرده اید . از این آی سی ها برای خواندن و نمایش ولتاژ و جریان استفاده می شود پروژه ای که در ادامه نوشته برایتان آماده کرده ایم  شامل فایل های شماتیک و برد مدار چاپی ولت متر و آمپر متر با این آی سی ها است که در نرم افزار ایگل طراحی شده ایند .

شماتیک پروژه ولت متر و آمپر متر

عکس هایی از حالت سه بعدی پروژه ولت متر و آمپر متر

فایل ها شامل چندین ورژن مختلف است که داخل هر پوشه یک مدل آن موجود می باشد که شما می توانید با برسی این مدارات بهترین آن را انتخاب کنید.

مطالب مرتبط :

نرم افزارهای طراحی مدارات الکترونیکی

دانلود آموزش نرم افزار EAGLE

منبع: elektroda.pl

به اشتراک گذاری این نوشته:
مطلب پیشنهادی:  پروژه ساعت با ماتریس 5*7

درباره ی جهاندیده

کاربر عزیز از اینکه مطالب سایت ما را مطالعه میکنید بینهایت سپاسگذارم.با نظرات سازنده خود به ما انگیزه بیشتری دهید تا مطالب آموزشی بیشتری را تولید و منتشر کنیم. استیوجابز میگه "شغل شما بخش عمده ای از زندگیتان را تشکیل خواهد داد، پس تنها راهی که از این بخش احساس رضایت خواهید کرد این است که باور داشته باشید در حال انجام کار بزرگی هستید. بهترین راه برای انجام یک کار بزرگ نیز لذت بردن از آن کار است. اگر نمی دانید چه باید انجام دهید عجله نکنید و سعی نمایید اول راه خود را بیابید. با پیدا کردن راه درست مانند یک رابطه ی خوب با گذشت سال ها هر روز همه چیز بهتر و بهتر می شود و همواره رو به جلو پیش خواهید رفت. بنابراین به دنبال آن چیزی بگردید که قلباً شما را راضی می کند. عجله نکنید." امیدوارم همیشه موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 دیدگاه

  1. سلام و عرض ادب این پروژه ولتمتر امپرمتر واقعا جواب میده و عمل میکنه؟قطعاتش گیر میاد؟ایا برنامه نویسی هم داره تو چه محیطیه مرسی

    • سلام، پروژه هایی که منبع دارن را بصورت عملی تست نکردیم. ولی این پروژه با آیسی های مشهور ICL7106 و ICL7660 هستن که میتوانید دیتاشیت آنها را بازکنید و از شماتیک های خود دیتاشیت مدار را ببندید تست کنید.