پروژه ارسال SMS با میکروکنترلر و ماژول RF

در پروژه ارسال SMS با میکروکنترلر و ماژول RF هدف نوشتن پیامک با کی پد روی مدار و ارسال آن با ماژول RF به برد گیرنده و نمایش متن پیامک روی نمایشگر LCD 4*16  میباشد.

نحوه عملکرد پروژه ارسال SMS

نحوه عملکرد پروژه ارسال SMS با میکروکنترلر و ماژول RF بدین صورت هست که در ابتدا عبارت RF REMOTE RECIVER بر روی نمایشگر نوشته می شود سپس ورودی چک می شود و به محض اینکه دیتای ورودی 12شد اجرای برنامه به برچسب RECIVEمنتقل میشود , تا وقتی ورودی برابر 0 نشده اجرای برنامه در این قسمت متوقف می شود پس از 0شدن ورودی 200میلی ثانیه تاخیر ایجاد میشود سپس دیتای ورودی در متغیر RECIVE-DATAقرار داده می شود.

شماتیک فرستنده مدار :

شماتیک فرستنده مدار

شماتیک مدار گیرنده :

شماتیک مدار گیرنده

توضیحات تکمیلی و سورس برنامه نویسی و… را در فایل PDF زیر مطالعه کنید.

دانلود فایل های پروژه

مطلب مشابه : مجموعه پروژه های میکروکنترلر AVR

مطلب پیشنهادی:  فرکانس متر با میکروکنترلر

درباره ی جهاندیده

کاربر عزیز از اینکه مطالب سایت ما را مطالعه میکنید بینهایت سپاسگذارم.با نظرات سازنده خود به ما انگیزه بیشتری دهید تا مطالب آموزشی بیشتری را تولید و منتشر کنیم. استیوجابز میگه "شغل شما بخش عمده ای از زندگیتان را تشکیل خواهد داد، پس تنها راهی که از این بخش احساس رضایت خواهید کرد این است که باور داشته باشید در حال انجام کار بزرگی هستید. بهترین راه برای انجام یک کار بزرگ نیز لذت بردن از آن کار است. اگر نمی دانید چه باید انجام دهید عجله نکنید و سعی نمایید اول راه خود را بیابید. با پیدا کردن راه درست مانند یک رابطه ی خوب با گذشت سال ها هر روز همه چیز بهتر و بهتر می شود و همواره رو به جلو پیش خواهید رفت. بنابراین به دنبال آن چیزی بگردید که قلباً شما را راضی می کند. عجله نکنید." امیدوارم همیشه موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 دیدگاه

  1. با سلام خیلی عالی مهندس

  2. محمد میرزانژاد

    با عرض سلام

    من آن خرید های اول مخصوصا با ارسال اس ام اس پروژه ۹۰۰ را بعد خریداری دیدم نیست و ضمنا برد مخصوص را می خواستم که تاکید شد مهلت تمام شده ،ولی اینجانب ناراحت نیستم.

  3. سلام خسته نباشید میخواستم بدونم اگر بخوایم این پروژه را انجام بدیم حدودا چقدر هزینش میشه؟؟