درباره ی جهاندیده

کاربر عزیز از اینکه مطالب سایت ما را مطالعه میکنید بینهایت سپاسگذارم.با نظرات سازنده خود به ما انگیزه بیشتری دهید تا مطالب آموزشی بیشتری را تولید و منتشر کنیم. استیوجابز میگه "شغل شما بخش عمده ای از زندگیتان را تشکیل خواهد داد، پس تنها راهی که از این بخش احساس رضایت خواهید کرد این است که باور داشته باشید در حال انجام کار بزرگی هستید. بهترین راه برای انجام یک کار بزرگ نیز لذت بردن از آن کار است. اگر نمی دانید چه باید انجام دهید عجله نکنید و سعی نمایید اول راه خود را بیابید. با پیدا کردن راه درست مانند یک رابطه ی خوب با گذشت سال ها هر روز همه چیز بهتر و بهتر می شود و همواره رو به جلو پیش خواهید رفت. بنابراین به دنبال آن چیزی بگردید که قلباً شما را راضی می کند. عجله نکنید." امیدوارم همیشه موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 دیدگاه

  1. سلام خسته نباشید ازینکه مطالب خوب گذاشتید به من خیلی کمک کرد خدا عمرتون بده بازم ممنونم اگه واسم مدارات الکترونیکی بفرستید ممنون میشم درباره الکترونیک هرچی دارید بفر ستید برام بازم تشکر میکنم ازتون مرسی

  2. محمدکریم آفرین

    سلام
    خسته نباشی دوست عزیزم آقای جهاندیده خیلی ممنون که زکات علم خودتون رابا انتشار آن پرداخت میکنید ، از خدا میخوام همیشه در کار و زندگی موفق باشید.