پروژه نوشته ALI روی سون سگمنت

” پروژه نوشته ALI روی سون سگمنت ”

در این پروژه اسم ALI روی سون سگمنت نمایش داده می شود و با حرکتی آرام به سمت چپ شیفت داده می شود . کد این پروژه در کدویژن نوشته شده و در پروتیوس شبیه سازی شده است.چون از تعداد زیادی سون سگمنت استفاده شده است از روش مالتی پلکس برای بستن سون سگمنت ها استفاده شده است . در این روش از خطای دید انسا استفاده می کنیم و با قطع و وصل سریع ولتاژ سون سگمنت ها نوشته و اعداد دلخواه را روی سون سگمن می نویسم و از یک خط دیتا برای کل این کار استفاده می کنیم.

پروژه نوشته ALI روی سون سگمنت
پروژه نوشته ALI روی سون سگمنت

یکی از اهداف و کاربرد های این پروژه این است است که در اکثر موارد می توان بجای استفاده از ال سی دی های گران قیمت از سون سگمنت استفاده کرد و با نمایش بعضی حروف و علایم روی سون سگمنت در هزینه ها خیلی صرفه جویی کرد.و همچنین از این پروژه نحوه مالتی پلکسینگ را هم می توانید یاد بگیرید.

از ادامه این پروژه را دانلود گنید.

 دانلود فایل های پروژه نوشته ALI روی سون سگمنت

به اشتراک گذاری این نوشته:
مطلب پیشنهادی:  هدرفایل راه اندازی LCD کاراکتری برای LPC2368 وLPC2132

درباره ی جهاندیده

کاربر عزیز از اینکه مطالب سایت ما را مطالعه میکنید بینهایت سپاسگذارم.با نظرات سازنده خود به ما انگیزه بیشتری دهید تا مطالب آموزشی بیشتری را تولید و منتشر کنیم. استیوجابز میگه "شغل شما بخش عمده ای از زندگیتان را تشکیل خواهد داد، پس تنها راهی که از این بخش احساس رضایت خواهید کرد این است که باور داشته باشید در حال انجام کار بزرگی هستید. بهترین راه برای انجام یک کار بزرگ نیز لذت بردن از آن کار است. اگر نمی دانید چه باید انجام دهید عجله نکنید و سعی نمایید اول راه خود را بیابید. با پیدا کردن راه درست مانند یک رابطه ی خوب با گذشت سال ها هر روز همه چیز بهتر و بهتر می شود و همواره رو به جلو پیش خواهید رفت. بنابراین به دنبال آن چیزی بگردید که قلباً شما را راضی می کند. عجله نکنید." امیدوارم همیشه موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 7 =

یک دیدگاه

  1. سایتتون واقعا عالیه. فقط اگه میشه با 4سون سگمتBCD کلمه علی به صورت روان بنویسه