برنامه نویسی پورت سریال در متلب قسمت اول

قبلا در مقاله  ارتباط متلب با میکروکنترلر ( MATLAB+AVR ) بطور مختصر با نحوه برنامه نویسی پورت سریال در متلب آشنا شدیم و مقدمات کار را یادگرفتیم و لزوم برقراری ارتباط با پورت سریال را یاد گرفتیم .

ارتباط متلب با میکروکنترلر ( MATLAB+AVR )

خب همانطور که میدانید امروزه با اینکه پورت RS232 یا COM روی لپ تاپ ها و مادبرد های جدید از بین رفته ولی بازم در صنعت از این پروتکل استفاده می شود و با مبدل های USB to COM یا USB to Serial روی لپ تاپ و سیستم های جدید پورت سریال هنوز به حیات خود ادامه میدهد ، پس یادگیری نحوه برقراری ارتباط با این پورت برای انجام پروژه های صنعتی و دانشجویی مهم است.

برای یادگیری آسان شما فیلم های آموزشی توسط تیم Melec.ir  تهیه شده است که در این جلسه قسمت اول آن را منتشر می کنیم و بزودی قسمت های بعدی نیز در لینک زیر مطلب افزوده خواهند شد.

قسمت اول فیلم آموزش ارتباط با پورت سریال در متلب :

مدرس : مهندس حمید بایرامی

بقیه فیلم های برنامه نویسی پورت سریال در متلب را در لینک زیر دنبال کنید:

بقیه قسمت های فیلم ها

نظرات و پیشنهادات خودتان را در قسمت دیدگاه ها بنویسید .

اگر شما هم میتوانید مطالب آموزشی و فیلم های آموزشی تهیه کنید از طریق فرم تماس با ما جهت همکاری اقدام کنید.

به اشتراک گذاری این نوشته:
مطلب پیشنهادی:  آموزش متلب MATLAB

درباره ی جهاندیده

کاربر عزیز از اینکه مطالب سایت ما را مطالعه میکنید بینهایت سپاسگذارم.با نظرات سازنده خود به ما انگیزه بیشتری دهید تا مطالب آموزشی بیشتری را تولید و منتشر کنیم. استیوجابز میگه "شغل شما بخش عمده ای از زندگیتان را تشکیل خواهد داد، پس تنها راهی که از این بخش احساس رضایت خواهید کرد این است که باور داشته باشید در حال انجام کار بزرگی هستید. بهترین راه برای انجام یک کار بزرگ نیز لذت بردن از آن کار است. اگر نمی دانید چه باید انجام دهید عجله نکنید و سعی نمایید اول راه خود را بیابید. با پیدا کردن راه درست مانند یک رابطه ی خوب با گذشت سال ها هر روز همه چیز بهتر و بهتر می شود و همواره رو به جلو پیش خواهید رفت. بنابراین به دنبال آن چیزی بگردید که قلباً شما را راضی می کند. عجله نکنید." امیدوارم همیشه موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *