آموزش DSP های سری C55x شرکت TI (فیلم های جلسات 11 تا 21)

در ادامه آموزش های برنامه نویسی پردازنده های DSP شرکت TI به مقایسه‌ی ریوژن 2 و ریوژن 3 سری C55x شرکت TI، معرفی باس‌های داخلی سری C55x‌، معرفی Instruction Buffer Unit، معرفی Program Flow Unit، نوشتن یک تابع ساده برای یافتن بیشترین مقدار موجود در یک آرایه و آموزش استفاده از توابع کتابخانه‌ DSPLIB بهینه‌ترین ابزار توسعه‌ یافته توسط شرکت TI و بررسی تعداد کلاک‌های لازم برای اجرای یک تابع توسط ابزار سیمولاتور موجود در نرم‌افزار CCS می‌پردازیم.

جلسه‌ی یازدههم

مقایسه‌ی ریوژن 2 و ریوژن 3 سری C55x شرکت TI

جلسه‌ دوازدهم

بخش اول از معرفی باس‌های داخلی سری C55x‌

جلسه‌ سیزدهم

بخش دوم از معرفی باس‌های داخلی سری C55x‌

جلسه‌ی چهاردهم

بخش اول از معرفی Instruction Buffer Unit

جلسه‌ پانزدهم

بخش دوم از معرفی Instruction Buffer Unit

جلسه‌ شانزدهم

بخش پایانی از معرفی Instruction Buffer Unit

جلسه‌ هفدهم

بخش اول از معرفی Program Flow Unit

جلسه‌ هجدهم

بخش دوم از معرفی Program Flow Unit👇

جلسه‌ نوزدهم

بخش پایانی از معرفی Program Flow Unit

جلسه‌ بیستم

آموزش نوشتن یک تابع ساده برای یافتن بیشترین مقدار موجود در یک آرایه

جلسه‌ بیست و یکم

آموزش استفاده از توابع کتابخانه‌ DSPLIB بهینه‌ترین ابزار توسعه‌ یافته توسط شرکت TI و بررسی تعداد کلاک‌های لازم برای اجرای یک تابع توسط ابزار سیمولاتور موجود در نرم‌افزار CCS

جلسات قبلی در پایین نوشته ⇓. برای دیدن منبع و مجوز پخش فیلم های آموزشی به جلسه اول آموزش مراجعه کنید. بازم خیلی تشکر میکنیم از آقای مهندس حسین فروزانی که مجوز انتشار رایگان فیلم های آموزشی را در اختیار وبسایت میکرو دیزاینر الکترونیک قرار دادن.

مطلب پیشنهادی:  معماری هاروارد -معرفی CPU های سری C55x تگزاس اینسترومنتس

دیگر جلسات این آموزش

به اشتراک گذاری این نوشته:

درباره ی جهاندیده

کاربر عزیز از اینکه مطالب سایت ما را مطالعه میکنید بینهایت سپاسگذارم.با نظرات سازنده خود به ما انگیزه بیشتری دهید تا مطالب آموزشی بیشتری را تولید و منتشر کنیم. استیوجابز میگه "شغل شما بخش عمده ای از زندگیتان را تشکیل خواهد داد، پس تنها راهی که از این بخش احساس رضایت خواهید کرد این است که باور داشته باشید در حال انجام کار بزرگی هستید. بهترین راه برای انجام یک کار بزرگ نیز لذت بردن از آن کار است. اگر نمی دانید چه باید انجام دهید عجله نکنید و سعی نمایید اول راه خود را بیابید. با پیدا کردن راه درست مانند یک رابطه ی خوب با گذشت سال ها هر روز همه چیز بهتر و بهتر می شود و همواره رو به جلو پیش خواهید رفت. بنابراین به دنبال آن چیزی بگردید که قلباً شما را راضی می کند. عجله نکنید." امیدوارم همیشه موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *