آموزش میکروکنترلرهای AVR [فیلم های آموزشی AVR فصل دوم]

آموزش میکروکنترلرهای AVR با فیلم های آموزشی AVR فصل دوم جلسات 11 تا 15 ام.  جلسات 1 تا 10 فیلم های آموزشی AVR را از اینجا ببینید. دفتر و قلم خود را بیارید و حتما از آموزش ها یاداشت برداری کنید و بعد از اتمام آموزش ها بصورت عملی هم کد بزنید تا بیشتر یاد بگیرید. برای تمرین به قسمت پروژه های AVR وبسایت مراجعه کنید.

فیلم های آموزشی AVR

بخش یازدهم فیلم های آموزشی AVR ( تایمر 0 در mega32)

بخش دوازدهم فیلم های آموزشی AVR ( ادامه تایمر 0 در mega32)

بخش سیزدهم فیلم های آموزشی AVR ( ادامه تایمر 0 در mega32)

بخش چهاردهم فیلم های آموزشی AVR ( انجام یک آزمایش عملی با تایمر 0)

بخش پانزدهم فیلم های آموزشی AVR ( توضیح نحوه Multiplex کردن 7segment )

مدرس: آقای مهندس اوژن کی نژاد از وبسایت www.knowledgeplus.ir با تشکر فراوان از استاد مهندس اوژن کی نژاد بخاطر انتشار رایگان این فیلم های آموزشی.

به اشتراک گذاری این نوشته:
مطلب پیشنهادی:  راه اندازی ماژول TM1637 به وسیله میکروکنترلر AVR با کامپایلر بسکام

درباره ی جهاندیده

کاربر عزیز از اینکه مطالب سایت ما را مطالعه میکنید بینهایت سپاسگذارم.با نظرات سازنده خود به ما انگیزه بیشتری دهید تا مطالب آموزشی بیشتری را تولید و منتشر کنیم. استیوجابز میگه "شغل شما بخش عمده ای از زندگیتان را تشکیل خواهد داد، پس تنها راهی که از این بخش احساس رضایت خواهید کرد این است که باور داشته باشید در حال انجام کار بزرگی هستید. بهترین راه برای انجام یک کار بزرگ نیز لذت بردن از آن کار است. اگر نمی دانید چه باید انجام دهید عجله نکنید و سعی نمایید اول راه خود را بیابید. با پیدا کردن راه درست مانند یک رابطه ی خوب با گذشت سال ها هر روز همه چیز بهتر و بهتر می شود و همواره رو به جلو پیش خواهید رفت. بنابراین به دنبال آن چیزی بگردید که قلباً شما را راضی می کند. عجله نکنید." امیدوارم همیشه موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − یک =

یک دیدگاه

  1. خيلي ممنون فقط لطفا سورس كدها را هم قرار بديد