دانلود کتاب مقدمه ای بر هوش مصنوعی ، منطق فازی و شبکه های عصبی

انسان از ابتداي خلقت دنبال راهی بود تا بتواند بسیاري از کارهاي خود را آسانتر کرده و بسیاري از امورات خود را توسط اشیاء یا وسایل دیگر و یا با به خدمت گرفتن حیوانات انجام دهد. و با توجه به قدرت تعقلی که خداوند در انسان قرار داده ، انسان توانست تا فکر کند ، کار کند ، و وسایل مورد نیاز خود را تامین نماید .

1467393_506145129482915_1931141669_nاز تولید آتش و ذوب فلزات ابتدایی گرفته تا اکنون که اتسان براي تفریح و سرگرمی به کرات دیگر مسافرت می کند . در این بین انسان همواره در این فکر بود تا وسیله ي دیگري بتواند کارهاي او را انجام دهد. که این کار در ابتدا چون بیشتر کارهاي انسانها بدنی بود با برده گیري انسانهاي دیگر انجام می شد اما به مرور زمان باتکامل زندگی ها بسیاري از مواردي پیش روي انسان قرار گرفت که انسان نیاز به فکر کردن و محاسبه کردن داشت . بنابرین باید به چیزي دست می یافت که بتوانند امورات اداري کارهاي محاسباتی و منطقی و بسیاري دیگري از مسائل او را حل کنند . بنابراین دست به اختراع کامپیوتر زد.

دانلود مقاله به صورت pdf

مطالب مرتبط با دانلود کتاب مقدمه ای بر هوش مصنوعی ، منطق فازی و شبکه های عصبی را در لینک های زیر دنبال کنید:

نمایش و کنترل دمای گلخانه با منطق فازی

مطلب پیشنهادی:  از هوش مصنوعی چه می دانید؟

طراحی و پیاده سازی بانک اطلاعاتی فازی [پایان نامه]

همچنین مقاله از هوش مصنوعی چه می دانید؟ را نیز از اینجا  مطالعه کنید.

به اشتراک گذاری این نوشته:

درباره ی جهاندیده

کاربر عزیز از اینکه مطالب سایت ما را مطالعه میکنید بینهایت سپاسگذارم.با نظرات سازنده خود به ما انگیزه بیشتری دهید تا مطالب آموزشی بیشتری را تولید و منتشر کنیم. استیوجابز میگه "شغل شما بخش عمده ای از زندگیتان را تشکیل خواهد داد، پس تنها راهی که از این بخش احساس رضایت خواهید کرد این است که باور داشته باشید در حال انجام کار بزرگی هستید. بهترین راه برای انجام یک کار بزرگ نیز لذت بردن از آن کار است. اگر نمی دانید چه باید انجام دهید عجله نکنید و سعی نمایید اول راه خود را بیابید. با پیدا کردن راه درست مانند یک رابطه ی خوب با گذشت سال ها هر روز همه چیز بهتر و بهتر می شود و همواره رو به جلو پیش خواهید رفت. بنابراین به دنبال آن چیزی بگردید که قلباً شما را راضی می کند. عجله نکنید." امیدوارم همیشه موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *