تولید آسان کدهای سون سگمنت

تولید آسان کدهای سون سگمنت

این نرم افزار برای افرادی که با میکروکنترلرها برنامه نویسی می کنند کارایی دارد. به وسیله این نرم افزار به راحتی می توانید آرایه ای از کدهای مورد نیاز برای اشکالی قصد دارید روی سون سگمنت نمایش بدهید بسازید و به برنامه خود منتقل کنید.

کار با برنامه خیلی ساده است سمت چپ می توانید کدی را اضافه یا کم کنید .بعد از اتمام و ایجاد اعداد و حروف مورد نظر با کلیک روی convet and show  آرایه ای از کد های 7سگمنت را بدست آورید . بطور پیش فرض اعدادی موجود می باشند که می توانید آنها را حذف کنید .

 

7genss

 

دانلود برنامه 

منبع و سایت سازنده نرم افزار  http://www.tinyengineer.ir

کپی برداری از مطالب سایت فقط با لینک دادن به میکرو دیزاینر الکترونیک melec.ir مجاز می باشد .

 

به اشتراک گذاری این نوشته:
مطلب پیشنهادی:  برنامه ای جالب برای محاسبات رگولاتور ها

درباره ی جهاندیده

کاربر عزیز از اینکه مطالب سایت ما را مطالعه میکنید بینهایت سپاسگذارم.با نظرات سازنده خود به ما انگیزه بیشتری دهید تا مطالب آموزشی بیشتری را تولید و منتشر کنیم. استیوجابز میگه "شغل شما بخش عمده ای از زندگیتان را تشکیل خواهد داد، پس تنها راهی که از این بخش احساس رضایت خواهید کرد این است که باور داشته باشید در حال انجام کار بزرگی هستید. بهترین راه برای انجام یک کار بزرگ نیز لذت بردن از آن کار است. اگر نمی دانید چه باید انجام دهید عجله نکنید و سعی نمایید اول راه خود را بیابید. با پیدا کردن راه درست مانند یک رابطه ی خوب با گذشت سال ها هر روز همه چیز بهتر و بهتر می شود و همواره رو به جلو پیش خواهید رفت. بنابراین به دنبال آن چیزی بگردید که قلباً شما را راضی می کند. عجله نکنید." امیدوارم همیشه موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + چهار =