دانلود نشریه مهندسی پزشکی بیومدیکال شماره 5

دانلود نشریه مهندسی پزشکی بیومدیکال شماره

مجلات علمی در بین مجامع علمی از ارزش بالایی برخوردار هستند .معمولا در همه زمینه ها ناشران مختلفی را می توان پیدا کرد که مجلات معتبر به چاپ می رسانند .مجلات الکترونیکی هم  به نشر هر چه بیشتر علم کمک می کنند.مجله ای که امروز یک نمونه از آن را برایتان گذاشته ام یکی از مجلات الکترونیکی هست که در ضمینه مهندسی پزشکی فعالیت می کرد که فقط 5نسخه از آن تا سال 90چاپ شده است .

 نشریه مهندسی پزشکی

البته این اولین مجله الکترونیکی نیست که نمی تواند ادامه بدهد سایت های دیگری هم بوده اند که در ضمینه برق و الکترونیک فعالیت می کردند و بعد از چند سال نشر مجله را قطع کردند از بین اینها می توان به مجله نویز اشاره کرد .با آرزوی ادامه یافتن انتشار مجلات….

خب به هر حال حتی نسخه های قبلی این مجلات هم می تواند برای بالا بردن سطح علمی شما کمک کند .

دانلود نشریه مهندسی پزشکی بیومدیکال شماره 5 (سرور1)

مطلب مرتبط:  مقایسه عملکرد مغز انسان با کامپیوتر

سایت مجله:issue.dezmed.com

به اشتراک گذاری این نوشته:
مطلب پیشنهادی:  پروژه تی شرت با قابلیت نمایش ضربان قلب

درباره ی جهاندیده

کاربر عزیز از اینکه مطالب سایت ما را مطالعه میکنید بینهایت سپاسگذارم.با نظرات سازنده خود به ما انگیزه بیشتری دهید تا مطالب آموزشی بیشتری را تولید و منتشر کنیم. استیوجابز میگه "شغل شما بخش عمده ای از زندگیتان را تشکیل خواهد داد، پس تنها راهی که از این بخش احساس رضایت خواهید کرد این است که باور داشته باشید در حال انجام کار بزرگی هستید. بهترین راه برای انجام یک کار بزرگ نیز لذت بردن از آن کار است. اگر نمی دانید چه باید انجام دهید عجله نکنید و سعی نمایید اول راه خود را بیابید. با پیدا کردن راه درست مانند یک رابطه ی خوب با گذشت سال ها هر روز همه چیز بهتر و بهتر می شود و همواره رو به جلو پیش خواهید رفت. بنابراین به دنبال آن چیزی بگردید که قلباً شما را راضی می کند. عجله نکنید." امیدوارم همیشه موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *