درباره ما

میکرو دیزاینر الکترونیک (Melec.ir) وبسایتی برای انتشار مطالب آموزشی برق و الکترونیک می باشد. و نهایت سعی ما تهیه آموزش های مفید و انتشار رایگان آن ها در وبسایت می باشد. وبسایت میکرودیزاینر الکترونیک تمام تلاش خود را میکند تا تمامی مطالب منتشر شده در سایت رایگان باشد.

خدمات گروه میکرودیزاینر الکترونیک

  • تهیه برد های اپن سورس رایگان(برای استفاده های شخصی فقط)
  • تهیه آموزش های رایگان الکترونیک و انتشار در وبسایت
  • تلاش برای حمایت از تولیدات ملی (مهندسان جوان کشور)
  • طراحی مدارات الکترونیک

دستگاه های الکترونیک ساخت ایران

سورس پروژه های الکترونیک و بردهای اپن سورس

کاربران عزیزی که سورس پروژه ها را از وبسایت تهیه میکنند و یا پروژه های اپن سورسی که روی وبسایت قرار میگیرد فقط و فقط برای استفاده شخصی میباشند و گروه طراحان میکرو دیزاینر الکترونیک هیچ رضایتی برای استفاده تجاری ، فروش سورس ها و هر گونه جنبه مالی را ندارد و در صورت مشاهده برخورد خواهد شد.

تاریخچه سایت Melec.ir

میکرو دیزاینر الکترونیک با آدرس دامنه Melec.ir در 12 آذر ماه 1392 به منظور نشر مطالب آموزشی و ارائه مطالب رایگان افتتاح شد. در اوایل اسم سایت مایکرو دیزاینر الکترونیک با دامنه MicroDesigner.ir بود و با استقبال و پیشنهادات دوستان و کاربران به میکرو دیزاینر الکترونیک و دامنه Melec.ir تغییر نام و دامنه داد و برای همین روی بعضی از تصاویر وبسایت هنوز اسم قدیمی سایت موجود است.

نام سایت : میکرو دیزاینر الکترونیک

نام انگلیسی : Micro Designer Electronic

دامنه : Melec.ir

رمز فایل ها با حرف کوچک : melec.ir

 برای تهیه مطالب سایت کلی نفر ساعت زحمت میکشیم و کلی هزینه مالی و انسانی ، لطفا کپی نکنید.

کپی رایت

مطالب که در میکرو دیزاینر الکترونیک منتشر می شوند چند حالت دارند 1- توسط خود نویسنده های سایت تهیه شده اند 2-باز نشر مطالبی قدیمی که از سایت ها و انجمن های خارجی و داخلی مختلف قدیمی جمع آوری شده اند 3- مطالب ترجمعه شده از سایت های خارجی 4- مطالب ارسالی کاربران

پس اگر فایلی در سایت مشاهده شد که حق کپی رایت رعایت نشده بود از قسمت تماس با ما یا در قسمت نظر آن مطلب تذکر دهید تا برطرف شود.

حریم خصوصی کاربران

تمامی اطلاعات کاربران ، از جمله نام و نام خانوادگی ، ایمیل و درخواست پروژه ، ایده و…  پیش ما محفوظ است و به هیچ عنوان در اختیار دیگران قرار نمیگیرد.و صرفا جهت ارسال مطالب آموزشی و ارائه خدمات بهتر مورد استفاده قرار میگیرید.